Kamagra 100
4.89 / 251

Kamagra 100

4.89 / 251

Kamagra je generický ekvivalent (přesná kopie) Viagry od společnosti Pfizer. Kamagra umožňuje dosáhnout a udržet ztopoření déle než obvykle. Kamagra tablety podporuje mužskou erekci. Tento přípravek patří ke skupině inhibitorů fosfodiesterázy typu 5. Při sexuálním vzrušení rozšiřuje krevní cévy v penisu, což vede ke zvýšení průtoku krve do penisu a přispívá k dlouhodobému zlepšení erekce.

Kamagra 100 Prodej

Kamagra je velmi populární léčivý přípravek na světovém trhu, účinná náhrada Viagry za mnohem nižší cenu, ale stejně spolehlivým účinkem. Naše online Lékárna-cz nabízí koupit Kamagru za ceny výrazně nižší než bežné tržní ceny v jiných lékárnách. Originální Kamagra prodej 100mg bez receptu je uvedená v ceníku níže. Zajišťujeme dodání zdarma a anonymitu vašich objednávek. Nejdůležitějším faktem je to, že přes naše stránky si můžete koupit Kamagra bez receptu 100 mg. Výborný poměr cena účinnost.
Kamagra 100 je nejprodávanější v Evropě alternativa Viagra prodej (sildenafil), kterou se dá pořídit za méně než polovinu ceny, kterou byste zaplatili za původní přípravek od Pfizer. V naší online lékárně se vyplatí kupovat tablety na erekci větším množství. Porovnejte běžnou Kamagra 100 cena s cenou, která vychází podílem na jeden kus tablety z ekonomického balení (48 ks). Kamagra prodej bez receptu ve velkém měřítku a loajální postoj k pacientů dovolili, aby Kamagra 100 cena byla nižší než ceny tablet na erekci od populárních farmaceutických značek s celosvětovou reputací.

1342.45Kč 1409.57Kč

Kamagra prodej

Balení a dávkování

Každý blistr obsahuje 4 tablety. Každá tableta obsahuje 100mg sildenafilu.

Lek Kamagra 100mg prodej bez receptu je indikován k léčbě poruch erekce, v důsledku léčby pacient je schopný navodit kvalitní erekci a udržet tvrdost erekce během pohlavního styku. Tento přípravek pomáhá dosahovat erekce a udržovat ji mnohem déle než obvykle. K maximálně efektivnímu účinku Kamagry pacient musí být sexuálně vzrušen.

Poznámka: výrobní firma již několikrát změnila obalový design Kamagry: byl modrý, červený a teď je zelený. Dodavatel si vyhrazuje právo dodávat tento přípravek v té formě, ve které jsou byly vydany v den výroby léku.

Indikace

Kamagra tablety se používá k léčbě sexuální dysfunkce u mužů. Používá se při potížích s dosažením nebo udržením erekce. Kamagra prodej bez receptu online v Česku.

Způsob dodání

Sildenafil 100mg by měl být podáván pouze na doporučení lékaře. Jedna tableta Kamagry se užívá asi 1 hodinu před sexuální aktivitou. Účinek se dostaví rychleji při podání na lačno. Tabletu spolkněte celou a zapijte malým množstvím vody.

Interakce

Informujte svého lékaře o všech lécích, které užíváte. Kamagra může způsobit závažné nežádoucí účinky v kombinaci s nitráty a léky schopné uvolňovat oxid dusnatý. Neužívejte také přípravek Kamagra v kombinaci s jinými léky k léčbě erektilní dysfunkce.

Kontraindikace

Alergická reakce na jakoukoliv složku obsaženou v tomto přípravku. Před užitím měli byste konzultovat s lékařem před užitím tohoto léku, pokud trpíte jedním z následujících onemocnění:

  • srpkovitá anémie;
  • leukémie;
  • mnohočetný myelom;
  • onemocnění nebo deformace penisu;
  • vzácné oční onemocnění retinitis pigmentosa;
  • žaludeční vředy;
  • hemofilie

Nežádoucí účinky

Bolest hlavy, zčervenání obličeje, zažívací poruchy, závratě, ucpaný nos, poruchy zraku (mírné rozdíly rozlišování barev, zvýšený jas světla nebo rozmazané vidění). Tyto nežádoucí účinky jsou obvykle mírné a po krátké době obvykle ustupují.

  • Karel

    Kamagra a přípravky s účinnou látkou sildenafil (stejně jako vardenafil a tadalafil) pomáhají jen při erektilní dysfunkci - tehdy pokud lze erekce dosáhnout a ona brzy ochabuje.

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek lekarna-cz.net souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.