Propecia (Finasterid) Prodej
4.92 / 158

Propecia (Finasterid) Prodej

4.92 / 158

Prodej Propecia generic v online lékárně cz.

Generická Propecia se používá k léčbě příznaků benigní hyperplazie prostaty (BPH) u mužů se zvětšenou prostatou nebo k léčbě vypadávání vlasů (androgenetické alopecie). Klinické studie prokázaly, že přípravek Propecia zastavuje vypadávání vlasů asi u 85% pacientů. Zároveň během roku užívání přípravku u poloviny pacientů s různou mírou účinnosti rostou nové vlasy (přípravek funguje účinněji v počátečních stádiích vypadávání a řídnutí vlasů). Pokud přestanete přípravek Propecia užívat, obnovené vlasy budou ztraceny během 9 až 12 měsíců, protože dihydrotestosteron (DHT) opět začíná svůj ničivý účinek na vlasové folikuly.

Propecia generic koupit

Objednat Propecia bez receptu přes online lékárnu. Propecia generic pomáhá zastavit vypadávání vlasů pomocí látky dapoxetin - cena a informace

Můžete si koupit Propecia generic bez receptu za nejlepší cenu ze stránek této internetové lékárny.

962.44Kč 1010.56Kč

Generická Propecia

Účinná látka: finasterid 1mg

Název: Propecia

Výrobce: Indie

Indikace: Lék Propecia generic je určen pro muže, kteří trpí androgenetickou alopecií (vypadávání vlasů ovlivněné mužským pohlavním hormonem testosteronem)

Podání

Propecia (finasterid) se používá k léčbě vypadávání vlasů u mužů. Přípravek se může užívat bez ohledu na dobu jídla. Pro zajištění maximálních výsledků měl by se přípravek Propecia podávat pravidelně jednou denně. Viditelné výsledky se projeví po 3 měsících léčby. Po ukončení léčby se růst vlasů zastaví.

Mechanismus účinku

Ve vlasaté části hlavy přípravek Propecia generic specificky snižuje hladinu DHT (hlavní příčinu ztráty vlasů u mužů). Tímto způsobem pomáhá zvrátit vznik pleše a vede ke zlepšení hustoty vlasů a prevenci dalších ztrát vlasů.

Jestliže jste zapomněl užít Propecia

Jestliže jste zapomněl užít jednu dávku (jinak užíváte přípravek Propecia pravidelně), můžete si vzít zapomenutou dávku ihned. Další dávku užijte podle doporučení a pokračujte v pravidelném užívání.

Uchovávání

Uchovávejte mimo dosah dětí; při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním světlem a vlhkostí.

Speciální upozornění a kontraindikace

Před zahájením léčby finasteridem, informujte svého lékaře pokud máte známou přecitlivělost (alergii) na kteroukoliv složku tohoto léku. Finasterid je kontraindikován u žen a dětí.

Finasterid může být absorbován přes kůži, z tohoto důvodu ženy a děti se nesmějí dotýkat tablet.

Neužívejte generický přípravek Propecia jestliže:

 • máte onemocnění ledvin nebo infekci;
 • máte onemocnění jater
 • trpíte rakovinou prostaty;
 • alergičtí (přecitlivělí) na finasterid, jiné léčivé přípravky, potraviny, barviva nebo konzervanty

Finasterid je vhodný pouze k léčbě ztráty vlasů u mužů. Ženy nesmí přípravek užívat kvůli riziku těhotenství. Ženy, které jsou nebo mohou být těhotné, se nesmí ani dotýkat rozdrcených nebo rozlomených tablet přípravku. Jestliže se totiž léčivá látka přípravku Propecia vstřebá po užití ústy nebo kůží do organizmu těhotné ženy, která čeká dítě mužského pohlaví, může se dítě narodit s abnormálnostmi pohlavních orgánů. Pokud se těhotná žena dostane do styku s léčivou látkou, obsaženou v přípravku Propecia, měla by o tom informovat lékaře. Tablety Propecia jsou potaženy ochrannou vrstvou, která za normálních okolností zabrání styku s léčivou látkou - pokud nejsou tablety rozlomeny nebo rozdrceny.)

Měli byste informovat lékaře, že užíváte, nebo budete užívat jiné léky současně s přípravkem Propecia.

Možné nežádoucí účinky

Pokud se u vás objeví některý z níže uvedených nežádoucích účinků, ihned vyhledejte lékařskou pomoc: zúžení dýchacích cest, otok rtů, jazyka nebo krku. Obraťte se na svého lékaře, pokud si všimnete: bolest na hrudníku, otok nebo jiné změny – to může být příznaky rakoviny.

Méně závažné nežádoucí účinky mohou zahrnovat:

 • otok rukou nebo nohou;
 • bolest šourku;
 • dočasná ztráta zájmu o sex nebo problém s dosažením orgasmu;
 • ejakulatorní dysfunkce
 • bolestivost nebo citlivost na hrudníku
 • závratě a slabost;
 • bolest hlavy;
 • rýma;
 • kožní vyrážka.

Toto není výčet všech nežádoucích účinků, které se mohou vyskytnout. Všimnete-li si jakýchkoliv nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v příbalové informaci, obraťte se na svého lékaře.

Propecia generic online

Naše internetová lékárna nabízí ke koupi Propecia generic bez receptu, výhodné Kamagra cena, sildenafil, Levitra 20 mg

Upozorňujeme, že před užíváním tohoto léčivého přípravku byste se měli poradit se svým lékařem! Propecia prodej bez předpisu, koupit Cialis, Kamagra jelly.

 • Zdenek

  Dobrý lék, podařilo se mi pěstovat dobré vlasy

Vytvořte si vlastní recenzi
Hodnocení webu:
Webová stránka
Cena/ Výkon
Doprava
Doporučení
Zákaznická recenze:

Používáním webových stránek lekarna-cz.net souhlasíte s našimi zásadami používání souborů cookie.